Menu
Aktualności

Wyraź siebie w unikatowy sposób (Notesy Kobiet VIVE #1)

Czy Wy również tak jak my kochacie notować ręcznie – cele, przemyślenia, daty? ???? Przyznacie same, że takie zapiski są jakby ważniejsze, trwalsze? ????

Sprawcie, że Wasze notatki będą jeszcze bardziej wyjątkowe i osobiste. W jaki sposób? Użyjcie specjalnych notesów, z ręcznie przygotowanymi przez #KobietyVIVE aplikacjami! ???? Każdy w nich jest wyjątkowy ♥

Miło nam poinformować, że te unikatowe przedmioty możecie od teraz kupić.

  • Wystarczy, że napiszecie do nas wiadomość na mail – marketing@vive.com.pl – i wskażecie model/modele, które najbardziej przypadły Wam do gustu (na zdjęciach dołączonych do artykułu [poniżej] dołączyliśmy modele z przypisanymi numerami).
  • Cena minimalna za jeden #notes to 25 zł (oczywiście jeśli tylko chcecie możecie zapłacić większą kwotę – pamiętajcie, że zysk ze sprzedaży zostanie przekazany na główny #cel naszego Stowarzyszenia – budowę szkoły w Afryce ????)
  • Do ceny zakupy doliczcie koszt wysyłki (9 zł pocztą polską). Istnieje również możliwość odbioru osobistego z ul. Olszewskiego 6 w Kielcach (recepcja VIVE Textile Recycling) ????

Zapraszamy! Z chęcią podzielimy się z Wami przedmiotami, w których powstanie włożyliśmy własne serca ????