Menu
Aktualności

Ważne i przyjemne! Kobiety VIVE podczas Kieleckiego Kongresu NGO.

Kielecki Kongres Organizacji Pozarządowych, w którym wzięłyśmy udział w sobotę był wspaniałą okazją do przedstawienia naszego Stowarzyszenia jeszcze szerszemu gronu. Tak jak pisaliśmy w poprzednim poście – nasze specjalne stanowisko Kobiet VIVE przyciągnęło wiele osób, które poznały nas, nasze założenia oraz cele ????

Z pewnością przyczyniły się do tego uśmiechnięte twarze naszych reprezentantek! – Jolanty Szumali, Eweliny Rozpary, Anety Fąfary, Martyny Krzesimowskiej, Ewy Kołodziejczyk-Myszko, Kingi Półchłopek, Agaty Suchodolskiej-Maliszewskiej, Leny Smolarczyk oraz Kasi Zielińskiej. Dziewczyny, serdecznie dziękujemy za udział, nieocenioną pomoc oraz nieopisane pokłady kobiecej energii ????

Nasze miejsce w Centrum Geoedukacji Geonatura wyróżniało się również aranżacją. Nasi goście mogli usiąść na meblach z kompozytu tekstylnego VIVE Texcellence, skosztować przygotowanych przez nas, kolorowych babeczek wraz z kawą, obejrzeć specjalną wirtualną prezentację na temat Stowarzyszenia, czy zrobić sobie zdjęcie na kultowej już ściance Kobiet VIVE. Wzrok przyciągały również specjalne notesy Kobiet VIVE, których aplikacje przygotowałyśmy ręcznie i które były dostępne do kupienia. Zysk z ich sprzedaży został przekazany na główny cel naszego Stowarzyszenia – budowę szkoły w Afryce.

Jak widać postarałyśmy się, aby ważnej i profesjonalnej wiedzy merytorycznej, dyskusjom oraz wnioskom na temat NGO w Polsce, towarzyszyły również inne doznania, które były doskonałym uzupełnieniem Kongresu oraz obecności naszego Stowarzyszenia. To właśnie charakteryzuje Kobiety VIVE, które łączą to co ważne z tym, co przyjemne. Uważamy, że właśnie to połączenie jest kluczowym czynnikiem szczęścia! ????