Menu
Spotkania

Warsztat zarządzania projektowego Kobiet VIVE

Nasza kobieca energia została ponownie spożytkowana. Na co tym razem? Na planowanie! Podczas warsztatu zarządzania projektowego Stowarzyszenia Kobiety VIVE opracowałyśmy plany kilku projektów, a wszystko to w atmosferze pełnej śmiechu i przyjemnej zabawy. Jak to wpłynęło na naszą pracę? Doskonale!

Łączenie przyjemnego z pożytecznym to bowiem recepta na szczęście. Szkolenie utwierdziło nas w przekonaniu, że dobry plan to połowa sukcesu każdego projektu… a tych przed nami całe mnóstwo. Pomocne okazują się również narzędzia do planowania (np. WBS, plany komunikacji, rejestr ryzyka, programy online wspierające organizację pracy zespołu lub te, które usprawniają komunikację między członkami projektu). Bardzo ważne są także szkolenia pracowników i doświadczeni liderzy.

Warsztaty poprowadziła Ewelina Rozpara, Wiceprezes Zarządu naszego Stowarzyszenia i certyfikowany w IPMA Polska Zarządzanie Projektami Project Manager, która zagwarantowała wysoką efektywność naszej pracy. Tymczasem kontynuujemy działanie w zespołach, a ich efektami podzielimy się na kolejnym warsztacie.