Menu
Aktualności

Siła otwartego dialogu. Kobiety VIVE i Kielecki Kongres Organizacji Pozarządowych

Otwarty dialog sprawia, że możemy zdziałać więcej. Również w kwestii organizacji pozarządowych niezbędna jest komunikacja, zarówno miedzy nimi samymi, jak i biznesem oraz samorządem. Doskonałą okazją do takich rozmów będzie nadchodzący Kielecki Kongres Organizacji Pozarządowych. Wydarzenie odbędzie się już 4 września w Kielcach, w Centrum Geoedukacji Geonatura (ul. Daleszycka 21).

Jako Stowarzyszenie Kobiety VIVE oczywiście weźmiemy udział w kongresie ????‍♀️ Ewelina Rozpara, Wiceprezes Zarządu naszego Stowarzyszenia, będzie współtworzyć pierwszą część wydarzenia w dyskusji pt. „Współpraca Miasta Kielce z Organizacjami Pozarządowymi”, w której uczestniczyć będzie Prezydent Miasta Kielce Bogdan Wenta. Ponadto przygotujemy stanowisko Kobiet VIVE, dzięki czemu uczestnicy będą mogli lepiej nas poznać i zrozumieć nasze cele, motywacje. Będzie to świetna okazja, aby przy dobrej kawie wymienić się swoimi doświadczeniami i dobrą energią

A będzie o czym dyskutować! Oprócz wspominanego wyżej panelu, zostaną poruszone tak ważne tematy jak adaptacja Miasta Kielce do zmian klimatycznych oraz ochrona bioróżnorodności w mieście, czy współpraca NGO z przedsiębiorstwami.

Wspominałyśmy o specjalnym konkursie, który zorganizujemy podczas kongresu? Koniecznie zabierzcie swoje wizytówki, aby wziąć w nim udział i wygrać atrakcyjne nagrody ????

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak wcześniej należy zgłosić swoją obecność. Można tego dokonać z pomocą formularza dostępnego tutajLINK

Organizatorami wydarzenia są Miasto Kielce, Miejska Rada Działalności Pożytku Publicznego, Kielecki Park Technologiczny, Instytut Miejskich Inicjatyw, Stowarzyszenie Staszicowskie.

Zaczynamy 4 września o godz. 9:00. Serdecznie zapraszamy ????