Menu
Aktualności

RE-wolucja w świecie mody! Pobierz aplikację e-vive.

Czujemy ogromną satysfakcję, kiedy w naszym najbliższym otoczeniu dochodzi do progresu, który podszyty innowacją i wizją – w RE-alny sposób wpływa na to w jaki sposób „na nowo” myślimy o teoretycznie najzwyklejszej czynności – zakupach ubrań ????????????????????????

VIVE Textile Recycling właśnie uruchomiło aplikację e-vive, która RE-definiuje pojęcie e-commerce w odniesieniu do branży second hand. Aplikacja jest intuicyjna i łatwa w obsłudze. Wystarczy bezpłatnie ją pobrać i rozpocząć wyszukiwanie ogromu niepowtarzalnych rzeczy, które uzupełnią naszą garderobę. Ubrania sprzedawane w aplikacji zostały wyselekcjonowane przez specjalistów VIVE Textile Recycling z 30-letnim doświadczeniem i docierają do Klientów z ponad 40 sklepów sieci VIVE Profit z całej Polski ????

Niezwykłą cechą e-vive jest to, że wprowadza ona odpowiedzialny konsumpcjonizm na wyższy poziom ???? Teraz wszyscy mamy jeszcze szersze możliwości dawania drugiego życia ubraniom oraz wspierania tak ważnych dla naszej przyszłości trendów jak slow fashion. Więcej informacji na temat aplikacji- https://www.vivetextilerecycling.pl/re-wolucja-na-rynku…/

Aplikację e-vive można pobrać z:

Czas na Waszą RE-akcję na modę!