Menu
Aktualności

Pomagajmy. Rozwijajmy siebie i innych.

Pomaganie jest wspaniałe, ponieważ tak naprawdę wspiera obie strony ❤️ Niosąc pomoc towarzyszą nam niepowtarzalne emocje, wzbogacamy siebie, a szczególnie swoje wnętrze. Wrażliwość, która determinuje to kim naprawdę jesteśmy ???? My kochamy się rozwijać pomagając, a Wy?

W obecnym okresie świątecznym wyciąganie pomocnej dłoni jest szczególnie ważne. Jako Stowarzyszenie Kobiety VIVE z ogromną przyjemnością wsparłyśmy podopiecznych Świętokrzyskiego Klubu Dzieci i Młodzieży Specjalnej Troski w tym Zespołu „Uśmiech” ???? Do tego wyjątkowego wydarzania doszło w Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach, gdzie wręczałyśmy świąteczne paczki przygotowane przez Cukiernię Świat Słodyczy ????

Jak co roku akcję wsparli Agnieszka Servaas, inicjatorka naszego Stowarzyszenia oraz Bertus Servaas, twórca VIVE Group. Tym razem zostali oni uhonorowani specjalnym dyplomem wyrażającym wdzięczność za ich dobre serce i wieloletnie wsparcie podejmowanych przez Klub i WDK inicjatyw na rzecz osób z niepełnosprawnościami  ????

Korzystając z okazji, w imieniu wszystkich Kobiet VIVE życzmy Wam rozwoju poprzez dawanie pomocy innym. Święta Bożego Narodzenia to właśnie czas prawdziwej empatii – wobec siebie i innych – pokażmy to ???? Spędźcie je wśród najbliższych, w zdrowiu i pełni szczęścia ????????????