Menu
Aktualności

O tym co naprawdę ważne

Czy znasz swoje wartości? Czy wiesz, czym kierujesz się w życiu podejmując decyzje? Czy wiesz, co jest dla Ciebie naprawdę ważne? Na te i wiele innych pytań odpowiedziałyśmy sobie podczas warsztatów jakie dla Kobiet VIVE przeprowadziła Agnieszka Servaas – coach, mentor, inicjatorka i fundatorka naszego stowarzyszenia.

Podczas szkolenia dowiedziałyśmy się, że Nasze głęboko zakorzenione nawyki myślowe i przekonania mogą skutecznie maskować to, co naprawdę się dla nas liczy i to w taki sposób, że nie zdajemy sobie nawet z tego sprawy. Możemy w ten sposób podążać w kierunku, którego tak naprawdę nie pragniemy. Nawet przez całe życie!

Dlatego im wcześniej zdefiniujemy sobie to, co jest dla nas naprawdę ważne, tym szybciej wejdziemy na właściwą drogę. Hierarchia wartości pomaga w tym wypadku ustalić, co naprawdę się liczy. A kiedy już uda się to zdefiniować, można określić swoje cele i postanowienia w taki sposób, aby podążać drogą swoich prawdziwych pragnień i to w ich kierunku się realizować.

Kobiety VIVE z niecierpliwością oczekują kolejnych spotkań tego typu, które pozwalają na nowo odkrywać siebie.