Menu

O nas

Od kobiet dla kobiet

Stowarzyszenie Kobiety VIVE to organizacja stworzona przez kobiety da kobiet. Powstała z pasji dojrzałych kobiet i ich potrzeby wspierania rozwoju osobistego, społecznego i zawodowego. Zarówno własnego, jak i potrzebujących tego kobiet.

Naszą misją jest podnoszenie świadomości społecznej kobiet. Ochrona ich zdrowia oraz propagowanie profilaktyki i prozdrowotnego trybu życia w duchu sportu, ekologii i dobrych emocji. Pomagamy budować przyjazne środowisko kobiet-liderek.

Stowarzyszenie działa m.in. w zakresie organizacji szkoleń, konferencji i spotkań motywacyjnych dla Pań. Kobiety VIVE to również grupa wolontariuszek chętnych pomagać osobom potrzebującym i wykluczonym.

Potrzebujesz naszej dobrej energii?
Jesteś kobietą pełną pasji i chcesz się nią podzielić?

Zapraszamy do naszego grona!

Poznaj Kobiety VIVE

Agnieszka Servaas

Fundatorka, Inicjatorka i współzałożycielka Stowarzyszenia Kobiety VIVE. Prezes Zarządu VIVE Management i współtwórca VIVE Group.

Dorota Ciołak

Prezes Zarządu Stowarzyszenia Kobiety VIVE. Zawodowo, od ponad 20 lat jest związana z obszarem HR, Administracją i BHP w dużych organizacjach. Trener biznesu oraz coach z 4 dyplomami wyższych uczelni i licznymi certyfikatami.

Ewelina Rozpara

Wiceprezes Zarządu Stowarzyszenia Kobiety VIVE. Jest strategiem marketingu, skutecznym menedżerem, kobietą w logistyce, twórczynią i inicjatorką wielu projektów (Transplantacja, Adaptacja, Re:Aktywacja, BowRe:Tied).