Menu
Aktualności / Spotkania

MÓJ POTENCJAŁ I TALENTY

Zadbajmy o swoje wewnętrzne #piękno!

Kolejne inspirujące warsztaty przed nami!

Spotkania Stowarzyszenia Kobiety VIVE cieszą się dużym zainteresowaniem. Patrząc, jak Wy się rozwijacie – my również rozkwitamy🌸. W związku z tym, zapraszamy Was na kolejną odsłonę warsztatów. Tym razem, wspólnie zajrzymy w głąb siebie – zrelaksujemy się, odkryjemy to, co do tej pory było skrzętnie ukrywane. Każda kobieta to chodząca inspiracja. Każda – tak, do Ciebie mówię. Nie wierzysz? Przyjdź do nas i się przekonaj🥰.

Warsztat MÓJ POTENCJAŁ I TALENTY odbędzie się 24.09.2022 w godzinach: 9:00 – 17:00, w Kieleckim Parku Technologicznym. Spotkanie poprowadzi Dorota Ciołak – Prezes Zarządu Stowarzyszenia Kobiety VIVE, trener biznesu, coach ICC.

❗Uwaga❗ – ostrzegamy przed skutkami ubocznymi odbycia warsztatów. Staniesz się jeszcze bardziej świadoma swojej kobiecości, swoich możliwości, a Twoja pewność siebie będzie widoczna z kilometra… Ale jesteśmy pewne, że spokojnie poradzisz sobie z efektami (nie)pożądanymi 😉.

Nad czym będziemy pracować?

Podczas dnia warsztatowego:

• Zdefiniujesz swoje wewnętrzne „ja” -> ulepszysz swoje zachowanie i styl komunikacji, żeby czuć się pewnie w każdych okolicznościach.

• Poznasz fundamenty podejmowanych przez Ciebie decyzji -> dlaczego robisz tak, a nie inaczej🤓. Myślałaś, że to po prostu naturalne? Pomożemy Ci zauważyć, z czego to wynika – nic nie jest przypadkowe.

• Skupisz się na swoich zainteresowaniach, na odkryciu i rozwinięciu swojego potencjału -> nawet nie próbuj nam wmówić, że nie masz talentu, nas nie oszukasz!

• Staniesz twarzą w twarz ze swoimi mocnymi i słabszymi stronami -> powiedz nam, co Cię motywuje, a co sprawia, że tracisz do wszystkiego zapał. Konfrontacja ze swoimi słabościami to krok milowy do osiągnięcia zamierzonego celu💪.

• Nauczysz się, jak radzić sobie ze stresem -> jesteśmy świadome, że Wasze życie przepełnione jest stresogennymi bodźcami – w końcu jesteśmy tylko ludźmi. Damy Wam kilka sposobów na zachowanie „chłodnej” głowy i „trzeźwego” umysłu. Pamiętaj – emocje da się okiełznać😊!

• Zrozumiesz zachowanie innych ludzi -> pokażemy Ci, jak na podstawie mowy ciała, sposobu wypowiadania się różnych osób, można określić ich intencje, czy charakter. Taka wiedza przyda się każdemu, bez wątpienia (…i jest niezwykle fascynująca).

Celebrujmy wspólnie zakończenie lata

Ogrom wiedzy, inspiracji i relaksu – a to wszystko jednego dnia! Przybywajcie do nas licznie. Cena za warsztat to: 300 PLN (możesz zapłacić w 3 ratach po 100 PLN).

Napisz do nas na kobietyvive@vive.com.pl lub zgłoś chęć udziału pod postem – skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie 🙂

Podziel się z nami swoim zaangażowaniem i chęcią rozwoju – a wyjdziesz ze spotkania bogatsza o nowe możliwości. Pokochasz samą siebie (jeszcze mocniej niż dotychczas🧡) i zobaczysz, że to #TY masz moc i to #TY tworzysz zmiany.