Menu
Aktualności

Mnóstwo dobrych emocji za nami, a kolejne przed nami

Tym razem było inaczej, ale jednocześnie pięknie ❤️ W ramach ostatnich warsztatów Mapy Marzeń, prowadzonych przez Agnieszkę Servaas i Anetę Fąfarę,  otworzyliśmy się na współprace również z mężczyznami, co dało niesamowicie energetyczną mieszankę! Panowie okazali się naprawdę mocno zaangażowani. Wszyscy razem stworzyliśmy unikatową mapę świata – każdy z nas dołożył do niej swoją cegiełkę, która odzwierciedlała to jaki #świat chcemy tworzyć.

Zobaczcie relację zdjęciową z wydarzenia na samym dole artykułu 🙂

Mnóstwo dobrych emocji za nami, a kolejne przed nami.

Mamy przyjemność zaprosić Was na kolejne rozwojowe warsztaty – „Wyceluj w marzenia”, na których specjalistki z naszego Stowarzyszenia Kobiety VIVE pomogą Wam zaplanować realizację Waszych marzeń na okrągły rok! 🙂

Zapraszamy już 19 marca w godzinach 11:00-14:00 – zarówno pojedynczo, jak i w parach.  Koszt udziału w szkoleniu to 150 zł od osoby lub 250 zł od pary.

Numer konta bankowego, na które można dokonywać wpłat za udział w warsztatach:
7016 0014 6218 9090 0210 0000 01

Zapraszamy do zgłaszania chęci udziału dzwoniąc pod nr. +48 723 184 218 lub pisząc na adres kobietyVIVE@vive.com.pl

Przyjdź z własnymi marzeniami!

Korzystając z okazji przypominamy, że dziś jest wyjątkowy dzień – nasz #DzieńKobiet ???? Kochane, wszystkie Kobiety VIVE życzą Wam nieustannego rozwoju oraz satysfakcji nawet z tych najdrobniejszych, codziennych sukcesów, które konsekwentnie budują nasze własne „ja” ???? To właśnie one tworzą podstawę dla osiągnięć, które zmieniają nasze życie na lepsze.