Menu
Aktualności

Miłość dla siebie i bliskich

Miłość to również rozwijanie siebie i bliskich. Podarujcie ją sobie lub innym i wspomóżcie odważną realizację marzeń! Kolejne warsztaty Mapy Marzeń już 5 marca w godzinach 11:00-14:00 w niezastąpiony Kieleckim Parku Technologicznym. Tym razem uczestniczki (ale i uczestników ????‍♂️) poprowadzą Agnieszka Servaas – Inicjatorka i współzałożycielka Stowarzyszenia Kobiety VIVE – oraz Aneta Fąfara – członkini naszej organizacji ????‍???? Agnieszka i Aneta są doświadczone w tej metodzie rozwoju, zawsze uśmiechnięte i pełne pozytywnej energii ????

Na warsztaty zapraszamy szczególnie:

– Kobiety, które nie boją się marzyć i – dzięki marzeniom – zmieniać swoją rzeczywistość

– Kobiety z VIVE Group – z ogromną przyjemnością posłuchamy Waszych historii, lepiej się poznamy, zainspirujemy.

– Mężczyzn – partnerów, mężów, rodzeństwo – współtwórców, towarzyszy i obserwatorów Waszych sukcesów. Wspólne budowanie tych wyjątkowych map jeszcze bardziej wzmocni #więź między Wami.

– Wasze Mamy, Przyjaciółki, Siostry, Partnerki – podróż do marzeń, swojego wnętrza w takim towarzystwie będzie jeszcze bardziej wyjątkowa.

– Zakochane pary – wspólne marzenia, #cele oraz plan ich realizacji w niesamowity sposób wzmacnia więzi między dwojgiem ludzi. Zapraszamy również z dziećmi, które należy uczyć nie bać się marzyć od najmłodszych lat ????

Będziemy niezwykle wdzięczne za pomoc w promocji wydarzenia – prosimy o udostępnienia tego artykuły lub wpisów na naszych social media ???? Razem sprawmy, że to będzie naprawdę wyjątkowy dzień!

✅ Zdobądź swój voucher dla siebie lub bliskiej osoby – napisz na KobietyVIVE@vive.com.pl lub zadzwoń pod numer 723 184 218, aby się zapisać. Liczba miejsc jest ograniczona.