Menu
Aktualności / Blog

Kolejne kobiety bliżej swoich marzeń!

Co sprawia, że czujemy prawdziwą satysfakcję, prawdziwe szczęście? Co najskuteczniej rozwija biznes? Nasze niczym nieograniczone marzenia!

W jaki sposób możemy je wesprzeć, aby stały się bardziej realnymi, konkretnymi celami? ?Jak zwiększyć naszą wewnętrzną odwagę, aby śmiało po nie sięgać? ??W ramach Stowarzyszenia Kobiety VIVE – zrzeszającego świadome kobiety sukcesu – pomagamy Wam odpowiedzieć na te pytania podczas wyjątkowych warsztatów tworzenia Mapy Marzeń. W ich trakcie w praktyczny sposób definiujecie Wasze prawdziwe potrzeby oraz dowiadujecie się jak krok po kroku je realizować. Wszystko w ciepłej atmosferze wśród inspirujących, doświadczonych kobiet.

Ostatnie spotkanie miała przyjemność poprowadzić Ewelina Rozpara oraz Ewa Półchłopek – członkinie Stowarzyszenia oraz osoby doświadczone w budowaniu map naszych pragnień ? Pod artykułem znajdziecie relację zdjęciową z wydarzenia.

Marzenia, zarówno te rozwijające nas jak i nasz biznes, są bliżej niż nam się wydaje. Zróbmy kolejny, ważny krok i po nie sięgnijmy ?

Za gościnę dziękujemy Kielecki Park Technologiczny, a za piękną medytację stworzoną specjalnie na dzisiejszy warsztat dziękujemy Dorocie Ciołak ??