Menu
Aktualności

Kobiety VIVE zdobywają szczyty

Kobiety VIVE zdobywają kolejny szczyt! 😀

W życiu niezbędne jest wykonywanie zarówno tych małych, konsekwentnych kroków jak również dużych, które potrafią zmienić sposób postrzegania naszej rzeczywistości. W tym nas samych ❕Grupa #KobietVIVE zdobyła #Rysy podczas niezapomnianej wyprawy na jeden ze szczytów Korony Europy!🏔 Zaczerpnęłyśmy z gór to co w nich najlepsze i oprócz przepięknych widoków, poczucia wspólnoty i ogromu satysfakcji nauczyły nas one pokory i bardzo trudnej umiejętności odpuszczania. To właśnie #odpuszczenie pozwala nam spojrzeć na wiele sytuacji z zupełnie innej perspektywy, a za chwilowymi trudnościami i wyzwaniami niczym szczyt piętrzy się bardzo cenne #doświadczenie, które możemy wykorzystać w życiu prywatnym i zawodowym 👩‍🎓Pokonywanie własnych słabości w takim towarzystwie i przy tak silnej #kobiecejenergii 💪 było czystą przyjemnością! 💙Przed Stowarzyszeniem Kobiety VIVE jeszcze wiele szczytów do osiągnięcia – zarówno tych mniejszych, jak i większych. Pamiętajcie, że wszystkie z nich są ważne i każdy nawet najmniejszy, #codziennysukces przybliża nas do celu, a każde niepowodzenie uczy.Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji z wyprawy 🙂#szczyt #sukces #rysy #KoronaEuropy #kobietyVIVE

Opublikowany przez Kobiety VIVE Poniedziałek, 10 sierpnia 2020

W życiu niezbędne jest wykonywanie zarówno tych małych, konsekwentnych kroków jak również dużych, które potrafią zmienić sposób postrzegania naszej rzeczywistości. W tym nas samych!

Grupa KobietVIVE zdobyła Rysy podczas niezapomnianej wyprawy na jeden ze szczytów Korony Europy!

Zaczerpnęłyśmy z gór to co w nich najlepsze i oprócz przepięknych widoków, poczucia wspólnoty i ogromu satysfakcji nauczyły nas one pokory i bardzo trudnej umiejętności odpuszczania. To właśnie odpuszczenie pozwala nam spojrzeć na wiele sytuacji z zupełnie innej perspektywy, a za chwilowymi trudnościami i wyzwaniami niczym szczyt piętrzy się bardzo cenne doświadczenie, które możemy wykorzystać w życiu prywatnym i zawodowym.

Pokonywanie własnych słabości w takim towarzystwie i przy tak silnej kobiecej energii było czystą przyjemnością!

Przed Kobietami VIVE jeszcze wiele szczytów do osiągnięcia – zarówno tych mniejszych, jak i większych. Pamiętajcie Państwo, że wszystkie z nich są ważne i każdy nawet najmniejszy, codzienny sukces przybliża nas do celu, a każde niepowodzenie uczy.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji z wyprawy.