Menu
Aktualności

Duże kroki za nami

W życiu niezbędne jest wykonywanie zarówno tych małych, konsekwentnych kroków jak również dużych, które potrafią zmienić sposób postrzegania naszej rzeczywistości. W tym nas samych. Grupa Kobiet VIVE zdobyła Rysy podczas niezapomnianej wyprawy na jeden ze szczytów Korony Europy!

Zaczerpnęłyśmy z gór to co w nich najlepsze i oprócz przepięknych widoków, poczucia wspólnoty i ogromu satysfakcji nauczyły nas one pokory i bardzo trudnej umiejętności odpuszczania. To właśnie odpuszczenie pozwala nam spojrzeć na wiele sytuacji z zupełnie innej perspektywy, a za chwilowymi trudnościami i wyzwaniami niczym szczyt piętrzy się bardzo cenne doświadczenie, które możemy wykorzystać w życiu prywatnym i zawodowym. Pokonywanie własnych słabości w takim towarzystwie i przy tak silnej kobiecej energii było czystą przyjemnością!

Przed Stowarzyszeniem Kobiety VIVE jeszcze wiele szczytów do osiągnięcia – zarówno tych mniejszych, jak i większych. Pamiętajcie, że wszystkie z nich są ważne i każdy nawet najmniejszy, codzienny sukces przybliża nas do celu, a każde niepowodzenie uczy. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji z wyprawy.