Menu
Aktualności

Kobiety VIVE w Global Management Challenge

Przed nami kolejne wyzwanie, a my je uwielbiamy! Tym razem sprawdzamy się w niezwykle interesującym konkursie związanym z biznesem, a konkretnie z jego symulacją. Brzmi intrygująco, prawda?

Pięć członkiń Stowarzyszenia Kobiety VIVE – Martyna Krzesimowska, Kinga Półchłopek, Agata Suchodolska-Maliszewska, Ewa Półchłopek, Katarzyna Lisowska – reprezentuje nas w międzynarodowym konkursie symulacji biznesowej Global Management Challenge.

Czym jest GMC ❓ To #konkurs na bazie symulacji komputerowej stworzonej dla biznesu, w której zespoły zarządzają firmami i konkurują z innymi na wirtualnym rynku. To innowacyjny sposób, aby zapewnić uczestnikom możliwości rozwoju talentów, umiejętności rozwoju wiedzy oraz odkrycie potencjału menedżerskiego poprzez grywalizację ????‍???? Więcej o GMC tutaj – https://gmcpoland.pl/

Wydarzenie idealnie wpisuje się w dzisiejsze standardy biznesowe, w których środowisko wirtualne stało się głównym polem współpracy i rywalizacji przedsiębiorstw w skali globalnej. Dziś prowadząc firmę znacznie częściej klikamy ENTER niż ściskamy czyjąś dłoń po biznesowej rozmowie na temat współpracy ????????

Tym bardziej cieszy nas to, że nasze wspaniałe reprezentantki mogą zdobyć tak cenne dziś doświadczenia. Dziewczyny, życzymy Wam powodzenia i nieustającej energii.

Z chęcią przedstawimy Wam jak poszło naszym członkiniom w #GlobalManagementChallenge w kolejnych wiadomościach.