Menu

Teresa Bitner

Swoją przygodę z VIVE Group rozpoczęła 3 lata temu. Zawodowo spełnia się w prowadzeniu spraw kadrowo-płacowych, które to od zawsze były również w kręgu jej zainteresowań i pasji.

Poza pracą realizuje się w odtwórstwie historycznych  XVII w. Łączy w sobie sprzeczności: zarówno ceni sobie stabilizację, ale chętnie coś zmienia i ulepsza. Nie lubi bezczynności, zawsze znajdzie sobie zajęcie. Gotowanie to jej pomysł na relaks, a jednocześnie przyjemność czerpana z możliwości sprawiania jej innym.

Lubi otaczać się ludźmi, z którymi można pomilczeć, ale również porozmawiać na każdym temat, począwszy od makijażu na polityce kończąc.

Stawia sobie cele i dąży do ich realizacji, aby widzieć sens tego co robi. We wszystkim widzi zadanie do zrealizowania. Kobiety VIVE postrzega jako wyjątkową przygodę, w której fantastyczne kobiety, łączą w sobie chęć zaprezentowania swoich pasji i podzieleniem się z innymi tym co w nich najlepsze. To możliwość dawania innym kobietom tego, co pomoże im spełnić się w swoich życiowych rolach. Stowarzyszenie to dla niej relacja emocjonalna, wspierająca i rozwijająca siebie nawzajem, którą tworzą fantastyczne członkinie, pełne zapału i dobrej energii.

Wyznaje zasadę: „Nie oglądaj się na innych, rób swoje najlepiej jak potrafisz”.