Menu

Sylwia Sołtys

Dyrektor Biura Zarządu Stowarzyszenia Kobiety VIVE. Z wykształcenia geodeta ze specjalizacją w fotogrametrii i teledetekcji. Pracowała w zawodzie kilka lat po czym zdecydowała wywrócić swoje życie do góry nogami – wyprowadzić się z ukochanego Krakowa i zmienić ścieżkę kariery.

Jako asystentka zarządu nauczyła się doskonałej organizacji pracy, aby móc rozwijać się w kierunku HR. Praca jako specjalista ds. personalnych okazała się strzałem w dziesiątkę i spełnieniem zawodowym. Rozwój w tym kierunku zapewniły jej studia podyplomowe w kierunku Psychologia Działań Managerskich.

Sylwia jest kobietą aktywną, ambitną, ciężko pracującą i żyjącą w szybkim tempie, jednak gdy nadchodzi właściwy moment odpuszcza i potrafi zwolnić obroty, aby w domowym zaciszu naładować baterie.

Sylwia stawia na balans pomiędzy życiem prywatnym a zawodowym i wolnym czasie zajmuje się planowaniem egzotycznych podróży i poszerzaniem wiedzy z zakresu psychologii społecznej.  Można ją również często spotkać w klubie fitness ponieważ jak mówi – „tylko zdrowe pozwoli nam spełnić nasze marzenia”.