Menu

Martyna Krzesimowska

Związana z VIVE Group od 7 lat, swoją ścieżkę zawodową rozpoczęła na stanowisku Asystentki Prezesa, co pozwoliło jej poznać organizację „od podszewki”. Obecnie odpowiada za Compliance, z którym wiąże swoją zawodową przyszłość.

Z wykształcenia prawnik, kontynuuje studia doktoranckie w tym kierunku na Uniwersytecie Jagiellońskim, ukończyła również studia podyplomowe Compliance w organizacji prowadzone przez Wyższą Szkołę Menedżerską w Warszawie.

Ambitna i zorganizowana, gdy wyznaczy sobie jakiś cel nie odpuści, dopóki go nie osiągnie. Wierzy, że nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko nieodkryte jeszcze ścieżki, które do nich prowadzą, a każdą napotkaną przeszkodę traktuje jako szansę. Chętnie angażuje się w akcje obywatelskie, szczególnie te wspierające społeczność lokalną.

Spełniona żona i mama, ceni sobie ciepło i spokój domowego ogniska, to jej sposób na naładowanie baterii. Uwielbia rodzinne wędrówki, jej ukochane miejsca na mapie to Góry Stołowe i Mazury, a patent żeglarski znajduje się na jej liście celów na najbliższą przyszłość.

Kocha ludzi i zawsze się nimi otacza, liczni przyjaciele są dla niej jak rodzina. Stanie w obronie każdego, kto tego potrzebuje.