Menu

Lena Smolarczyk

Od wielu lat zawodowo zajmuje się sprzedażą B2B. Większość czasu po ukończeniu studiów poświęciła rozwojowi rynków zagranicznych. Doskonale rozumie kulturę Państw wschodnich i posługuje się językiem rosyjskim, ukraińskim oraz angielskim, co pomaga jej nawiązywać i budować długotrwałą współpracę. Ma doświadczenie w pracy na targach międzynarodowych oraz w zakresie organizacji skutecznych wyjazdów służbowych. Długotrwałe budowanie relacji z klientami oparte na wspólne wartości – to, według niej, podstawa współpracy w dzisiejszych czasach.

Praca zespołowa jest fundamentem sukcesu organizacji. Za najważniejszy element współpracy uważa activating leadership, czyli prowadzenie własnym przykładem.

Prywatnie lubi śpiewać, jeździć na rowerze i ćwiczyć ze sztangą, a kiedy przychodzi natchnienie, pisać wiersze w języku rosyjskim. Ogromną radość sprawia jej spędzenie czasu z córką Wiktorią, od której uczy się otwartości i szczerości. Interesuje się psychologią, współpracą między ludźmi, pracą nad emocjami.

„Chcesz zmienić Świat? Zacznij od Siebie!” – Mahatma Gandhi