Menu

Kinga Półchłopek

Właścicielka firmy sprzątającej Jak Czysto! Zarządza grupą pracowników o zróżnicowanych temperamentach. Zawodowo zajmuję się digital marketingiem w Fajnym Studiu Kreatywnym. Uczestniczka szeregu konferencji naukowych oraz współorganizatorka wielu przedsięwzięć związanych z kulturą oraz marketingiem. Wśród nich należy wymienić: pokazy Miss Polonia Województwa Świętokrzyskiego, Ogólnopolskie Pikniki dla Mam, asystentka reżysera koncertu Gospodarze Gościom podczas Harcerskiego Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej. Siłę daje jej rodzina, upartość oraz konsekwencja w działaniu.

Absolwentka studiów doktoranckich, na Wydziale Biochemii i Genetyki, Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach. Ciężko ją zatrzymać w jednym miejscu, dlatego ciągle szuka swojej wymarzonej zawodowej drogi. Od dziecka związana ze światem tanecznym w STiS „Rewanż” Tomasza Rowińskiego, obecnie instruktor tańca nowoczesnego oraz sędzia Polskiego Związku Tańca.

Wkłada, całe serce we wszystkie powierzone zadania, a planowanie opanowała do perfekcji. W biznesie i w życiu prywatnym stawia na relacje międzyludzkie. Jest żoną oraz mamą dwóch dziewczynek Igi i Zofii, zarzeka się, że chętnie jeszcze powiększy rodzinę. Kocha podróże małe i duże. Ciągle realizuje marzenia, a zamiast nowych butów woli książki. Stara się przez życie iść z radością i optymizmem.

Jej motto:” Pamiętaj, że wszystko można zacząć od nowa. Jutro jest zawsze świeże i wolne od błędów.” Lucy Maud Montgomery.