Menu

Katarzyna Zemsta

W pracy odpowiedzialna za transakcje leasingowe, kwestie bankowe i ubezpieczenia. Absolwentka filologii polskiej z translatoryką jednak życie zawodowe związała z działem finansowo-prawnym.

Zaangażowana w obowiązki, spostrzegawcza, skuteczna i cierpliwa w działaniu. Utrzymuje dobre relacje z kontrahentami. Do każdego zadania podchodzi z entuzjazmem.

Jej pasją, którą dzieli z mężem, są górskie wędrówki. Zdobywczyni Korony Gór Polski traktująca szczyty jako pokonywanie własnych słabości i wychodzenie poza strefę komfortu, co pozwala jej szlifować charakter, samodzielnie stawiając sobie coraz to bardziej wymagające wyzwania. Nie zna słowa „nuda” – aktywnie spędza czas, odnajdując urokliwe zakątki Polski w czasie wypraw rowerowych. Najchętniej odpoczywa z dala od miejskiego zgiełku, biwakując na łonie natury, gdzie w ekspresowym tempie ładuje akumulatory, może się wyciszyć i docenić otaczające ją piękno. Miłośniczka zwierząt o wielkim sercu – gdyby mogła uratowałaby wszystkie znajdujące się w potrzebie. W wolnym czasie oddaje się także lekturze, zwykle sięgając po literaturę piękną i współczesną, a widownia teatralna jest miejscem, w którym regularnie poszerza horyzonty.

Jest dobrym, zainteresowanym i empatycznym słuchaczem. W życiu kieruje się zasadą wzajemności dobra szczodrze się nim dzieląc. Altruistka patrząca z optymizmem na świat.