Menu

Ewelina Rozpara

Wiceprezes Zarządu Stowarzyszenia Kobiety VIVE. Dyrektor ds. Marketingu i Komunikacji. Jest skutecznym menedżerem, kobietą w logistyce, twórczynią i inicjatorką wielu projektów (Transplantacja, Adaptacja, Re:Aktywacja, BowRe:Tied). Od lat zarządza również sferą społecznej odpowiedzialności biznesu i komunikacją w sytuacji kryzysowej. Praktyk biznesowy.

Absolwentka Instytutu Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Warszawskiego, Komunikacji w Szkole Głównej Handlowej, London School of PR oraz Executive MBA (Rotterdam School of Management).

Jest Podróżniczką w życiu zawodowym i osobistym.

Jako doświadczony menedżer wytycza nowe szlaki, poszukując kreatywnych i efektywnych rozwiązań w zarządzaniu projektami i w tworzeniu strategii biznesowych na poziomie zarówno lokalnym, jak i krajowym. Skupia się na doskonaleniu i zwiększaniu efektywności organizacji w obszarze Marketingu, Komunikacji, a także budowaniu kultury innowacji. Z zaangażowaniem tworzy zespoły, które osiągają najwyższe wyniki, realizują wyznaczone cele, pracując w dobrej atmosferze i wzajemnym szacunku.

Czerpie z życia pełnymi garściami, znajdując czas na pasje i nowe wyzwania. Jest degustatorką sztuki i dobrej książki, miłośniczką nart, golfa i szpilek. Nade wszystko ceni wolność i poznawanie innych kultur. Dotknęła już wód trzech oceanów, a kolejnym jej celem jest wizyta na wszystkich kontynentach świata.

Jej podróże zawodowe i osobiste nie mają końca.

Żyje w zgodzie ze swoim motto: „Podróżując zawodowo i prywatnie czerp z życia to co daje Ci moc”.