Menu

Ewa Półchłopek

Od 14 lat jest związana z VIVE Group. Działa w obszarze materiałów recyklingowych i utylizacji – innowacyjnych projektów, jakim są paliwa alternatywne i kompozyt tekstylny VIVE Texcellence.

W biznesie stawia na relacje i networking, ponieważ to od nich zaczyna się każde działanie i buduje dalsza współpraca. Kieruje się zasadą wzajemności za którą zawsze powinny stać – zaufanie, kompetencje, doświadczenie i jakość dostarczanych usług.

Jest absolwentką AGH w Krakowie, gdzie niedawno zrealizowała jedno ze swoich marzeń związane z rozwojem osobistym i hobby.

Jest mamą 11 letniej Alicji, absolutnie zakochaną w życiu, dźwiękach, smakach i obrazach. Optymistką mocno stąpająca po ziemi. Jako fanka spontanicznych podróży, tą samą miłością darzy góry i morze. Codziennie odkrywa uroki prostego życia i minimalizmu. Uwielbia gotować, szczególnie dla przyjaciół. Uważnie obserwuje świat i ludzi wyznając zasadę otwartego serce i wiary w dobro. Uważa, że tylko prawdziwe emocje pozwalają zmieniać świat na lepszy, jednocześnie dając poczucie prawdziwej samorealizacji.

Jest humanistką o wrażliwej duszy i rozwiniętej empatii. Jej pozazawodową pasją jest komunikacja, PR oraz budowanie wizerunku.