Menu

Ewa Kołodziejczyk-Myszko

Kierownik Administracji w VIVE Textile Recycling. Zarządza grupą pracowników o zróżnicowanych zadaniach. Każdy obszar chce wnikliwie poznać i wesprzeć, nie tylko gdy zajdzie taka potrzeba. Wkłada całe serce i umiejętności w powierzone zadania. Nie wymaga od innych więcej niż od siebie, a wobec siebie nie stosuje taryfy ulgowej.

Do zadań podchodzi jak do wyzwań – mimo wizji zagrożeń na każdym etapie realizacji, przystępuje do ich wykonania z przeświadczeniem, że się uda. Doprowadza sprawy do końca. Ma duszę analityka – rozkłada problemy na czynniki pierwsze, jednak wie, że nieraz potrzebne jest szersze spojrzenie, więc i takiego podejścia do zadań z czasem się nauczyła. Jest cierpliwa i wyrozumiała, jednak tylko w uczciwych relacjach. Nie toleruje kłamstwa i mataczenia.

Otacza się ludźmi dobrymi, szczerymi, z dużym poczuciem humoru. Dobry żart ceni wysoko.

Prywatnie uwielbia podróżować i fotografować otaczający ją świat i ludzi. Ostatnio odkryła w sobie zdolności kulinarne – jej specjalnością jest chleb. Jest introwertyczką i nie lubi zbyt intensywnych relacji. Ceni sobie spokój i własną przestrzeń. Nie szuka poklasku, ale lubi być doceniona. Opinię o ludziach wyrabia sobie z czasem, bo pierwsze wrażenie nie zawsze się sprawdza. Sama rzadko prosi o pomoc. Umie słuchać, nie ocenia.

Uważa się za osobę bardzo empatyczną i w tym obszarze chciałaby wspierać Stowarzyszenie Kobiety VIVE. Zawsze znajdzie się ktoś, kto potrzebuje pomocy.