Menu

Dorota Ciołak

Prezes Zarządu Stowarzyszenia Kobiety VIVE. Zawodowo, od ponad 20 lat jest związana z obszarem HR, Administracją i BHP w dużych organizacjach. Trener biznesu oraz coach z 4 dyplomami wyższych uczelni i licznymi certyfikatami. W swoim życiu zawodowym realizowała duże projekty unijne i biznesowe. Prowadziła szereg konferencji oraz współtworzyła wiele przedsięwzięć związanych zarówno z rozwojem pracowniczym jak i szeroko rozumianym rynkiem pracy. Praca zawodowa to dla niej pasja – kocha to co robi. Siłę daje jej życie „na szpilkach”, nowe wyzwania oraz otaczający ją ludzie.

Prywatnie jest kobietą i młodą dziewczyną z marzeniami, które spełnia. Szczęśliwą i spełnioną matką dwóch dorosłych synów. Jej życiową pasją są ludzie, dlatego zawsze znajduje czas na rozmowę z drugim człowiekiem. Jest ciekawa otaczającej rzeczywistości, w której dostrzega zarówno światło i mrok. Doświadcza i przyjmuje. Pomaga i wspiera wszędzie tam gdzie jest to potrzebne.

Medytacja, Joga Iyengara, AirJoga, Koncerty Mis Tybetańskich to wytyczona droga, która pozwala jej osiągnąć balans i ładować życiowe akumulatory. Uważa, że życie powinno być oparte na miłości, radości, pozytywnym myśleniu. Nasz uśmiech nie powinien mieć limitu!

W wolnych chwilach zajmuje się terapią logopedyczną zarówno dzieci jak dorosłych. Czuje ogromną radość i satysfakcję, kiedy słyszy z trudem artykułowane wyrazy od osób po udarach mózgu lub dzieci spastycznie napiętych w skutek porażenia mózgowego.

Kocha podróże do słońca. Poznawanie nowych ludzi, kultur, miejsc oraz związanych z nimi smaków to karma dla jej życia, która pomaga jej leczyć duszę. Ta pozwala następnie koić duszę innych.