Menu

Agata Suchodolska-Maliszewska

Agata pełni funkcję Asystentki Zarządu w VIVE Textile Recycling. Do jej codziennych aktywności należy bieżące wsparcie Zarządu, a wśród cech potrzebnych do codziennej pracy niezbędny jest otwarty umysł, zorganizowanie, podzielność uwagi, konsekwencja i profesjonalizm w wykonywaniu działań.

Agata jest absolwentką prawa na Uniwersytet Warszawski. Jest również pomysłodawczynią i organizatorką ogólnopolskiego Campu dla Mam z dziećmi, z atrakcjami dla Kobiet i animacjami dla najmłodszych. Posiada uprawnienia instruktora narciarstwa, patent żeglarza oraz od 16-go roku życia prawo jazdy na motocyklu. Uwielbia też jeździć konno i przełamywać swoje bariery.

Jest mężatką oraz mamą Poli i Julka. Jest przykładem mamy łączącej swoje obowiązki rodzinne i zawodowe z aktywnym życiem pełnym pasji. Podczas studiów pokonała wraz ze swoją rodziną hiszpański szlak Camino (rowerem przez Pireneje ponad 800 km), co nauczyło ją pokonywać własne słabości. Uważa to za podróż życia.

Kocha wyzwania, zarówno prywatne, jak i zawodowe. Dąży do szczęścia poprzez nawiązywanie wartościowych relacji, poczucie wolności, realizację swoich zamierzeń i odbywanie ciekawych podróży.