Menu
Aktualności

Cała ja…

Zrozumienie siebie, swoich potrzeb. Poświęcenie uwagi talentom i hobby. To przepis na życie w harmonii i spełnieniu Lena Smolarczyk. A czy Wy uważacie podobnie jak członkini Stowarzyszenia Kobiety VIVE?

Talentem Leny bez wątpienia jest śpiewanie, co udowadnia załączony utwór – jej cover „All of me” Michaela Buble:

„Cała ja” może być odkryta w towarzystwie tego, co sprawia przyjemność, pozwala uwolnić emocje i zaczerpnąć energii.

„Kilka lat temu poczułam, że potrzebuję zatrzymać się na chwilę i zrobić bilans otwarcia samej siebie. Od dziecka śpiewałyśmy z mamą na dwa głosy przy szykowaniu pyszności. Pomyślałam o profesjonalnej ścieżce” – wspomina Lena, która trafiła do Centrum Muzyki EMPIRE, gdzie rozpoczęła się jej prawdziwa przygoda ze śpiewem.

„Trudno uwierzyć, że prowadziłam szkolenia, negocjacje w różnych językach, a zaśpiewanie do mikrofonu okazało się takim wyzwaniem! Obecnie występuję i nagrałam kilka utworów w studiu. Rozwijam siebie i inspiruję. Daję przykład córce, która jest moją wierną fanką. Uwalniam nadmiar emocji w naturalny sposób. To ogrom korzyści!” – mówi Lena.

Dbanie i rozwijanie swoich talentów to podstawa samorozwoju i poczucia satysfakcji. Zachęcamy Was do pochwalenia się swoimi talentami i hobby w komentarzach!